İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk
  3. Erkeği Kendinize Bağlayın

Erkeği Kendinize Bağlayın

Erkeği Kendinize Bağlayın

Erkekler sevdikleri bayana yaklaştıkları zamanda bile çok titiz bir şekilde adımlarını atarlar. Çünkü erkeklerin zihinlerinde sevgi demek özgürlükten vazgeçme olarak algılanmaktadır. Bayanlardaysa sevgi bağlanma ihtiyacına daha baskındır ve kadınlar bunu ifade etmekten asla çekinmezler. Erkekler kadınların bağlanmalarını birer tehdit olarak görmeseler bile bu konuda her saniye dikkatli olmak zorunda hissederler kendilerini. Fakat bir kadın erkeğe bağlanırken erkekten de aynı şekilde herhangi bir sorun yaşamadan bağlanmasını ister. Erkeği kendinize bağlayın ilk kural budur. Erkeğinizi kendinize bağlarken yapmanız gerekenler bulunmaktadır.

Çekici Olun!

Kadının erkeğe karşı en büyük silahlarından birisi güzelliği değildir, çekici olmasıdır. Kadının çekiciliği tüm hücreye, iliklerine yayılırsa o gerçek anlamda bir çekiciliğe sahip olduğunu göstermektedir. Nerede olduğunuz fark etmez isterseniz yemek yapıyorken, davete giderken en özel olan yatak odasında ya da sokakta yürürken çekici olmayı bırakmayın. Çekicilik ilk önce hareketlerde kendini öne çıkartır. Gözlerdeki ışıltı ve davranışlarındaki tutarlılık ile mümkün olmaktadır. Her dakika full makyaj yapıp çekici olmanızdan bahsetmemekteyiz. İçinizdeki o çekici kadını dışarı çıkartın ve erkeği kendinize bağlayın.

Güçlü Olun!

Erkeği kendine bağlayacak hareketlerden birisi kadın araştırma sonucunda elde ettikleri hatalardan birisi erkeğe karşı zayıf görünmektir ve ona muhtaçmış hissi vermektedir. Bu kadınlar ise zayıf göründükleri zaman erkekleri kendilerine yakın tutabileceklerini sanmaktadır. Böyle bir şey maalesef bulunmamakta. Dünyanın neresinde olursanız olun erkeklerin her biri güçlü kadınları tercih ederler. Hayatta kalmaları için güçlü bir kadın onların vazgeçilmezi olabilmekte. O yüzden ona ne kadar zayıf olduğunuzu değil, ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin.

Şefkatinizi Saklamayın!

Erkekler dışarıdan bakıldığı zaman sert gibi görünseler de en ihtiyaç duydukları şey şefkati hissetmektir. Bunu size belli etmeye çalışmasalar da içlerinde bir yerlerde durum bu şekildedir. Ona karşı göstereceğiniz şefkat erkeğinizin kalbini yumuşatıp, size karşı daha fazla bağlanmasını sağlar. Gerildiği anlarda yanında olup omzuna elinizi koymanız, ona destekleyici şeyler söylemeniz sizi her zaman bir adım önde tutar.

Kendinize Ait Yeteneğiniz Olsun!

Herkesin farklı alanlarda yetenekli oldukları konular vardır. İş dışında ilgileneceğiniz aktiviteler erkeğinizin gözünde sizi daha çekici bir hale getirecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap