İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İlişkiler
  3. İlk Buluşma İçin Partnerini Tanımanı Sağlayacak 6 Eğlenceli Soru
Trendlerdeki Yazı

İlk Buluşma İçin Partnerini Tanımanı Sağlayacak 6 Eğlenceli Soru

İlk Buluşma İçin Partnerini Tanımanı Sağlayacak 6 Eğlenceli Soru

İlk buluşma, genellikle çiftlerin birbirlerini yakından tanıyabilmeleri için karşılıklı soruların sorulması ile geçmektedir. Genellikle sorulan soruların aynı olmasından dolayı birçok çift ilk buluşmanın sıradan ve basit olduğunu düşünürler. Ezbere olarak verilen cevapların tatmin edici olmamasından dolayı karşınızdaki kişinin karakterini tam olarak çözemeyebilirsiniz. Bu yazımız içerisinde ilk buluşma için partnerinizi tanıyabilecek 7 eğlenceli soru önerisinde bulunacağız.

Ölmeden Önce Yapılacak Listende Neler Var?

İlk buluşma için sormayı planladığınız tüm soruları aklınızdan çıkarın. Ölmeden önce yapılacak listende ne var sorusu ile partnerinize yaklaşmanız durumunda karşınızdaki kişinin hayata ve yaşama dair hayallerinin neler olduğunu görebilirsiniz. Eğer verilen yanıt sizin de hayaliniz içerisinde yer alıyorsa birlikte geçirebilme şansınızın olduğunu fark edebilirsiniz. Paraşütle atlamak, Evereste tırmanmak, otostop ile dünyayı gezmek ya da hayalindeki restoranı açmak gibi oldukça ilginç deneyimler ile karşılaşabilirsiniz.

Senin İçin İdeal Tatil Nedir?

Tatil denildiğinde hemen hemen herkesin aklına deniz, kum, güneş üçlüsü gelmektedir. Fakat; bazı kişiler için tatil evde yatıp maç, dizi izlemek ile sınırlı olduğunu da biliyoruz. Eskilerin söylediği bir şey vardır. En yakın arkadaşını ya yolculukta, ya yemekte ya da tatilde tanırsın. Bu nedenle en başından karşınızdaki kişinin tatil anlayışını bilmek ileride sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Bugüne Kadar Yaptığın En Büyük Çılgınlık Nedir?

Hayatında en az bir kere de olsun herkesin çılgınlık yaptığı doğrudur. Fakat; bu durumu ilk buluşmada anlatmak elbette zordur. Bazen güzel hatıraları ve eğlenceli anları barındıran bu çılgınlıklar, bazı durumlarda da kişileri zor duruma düşürmüş olabilir. İlk buluşmada yaşadığı eğlenceli ve keyif dolu çılgınlıklar size anlatılıyor, güldürüyor ise karşınızdaki kişinin kendisine güvenen, eğlenceli birisi olduğunu bilmelisiniz.

Sence İdeal Evcil Hayvan Hangisidir?

Evcil hayvanların ilişkiler üzerinde ne gibi etkilere sahip olduğunu düşünüyor gibisin. Evcil hayvan tercihi yapmak aslında bir insanın hakkında sandığınızdan daha fazla bilgi sahibi olmanıza katkı sağlar. Evcil hayvan tercihi kediden yana kullanan kişiler, kedileri olduğu gibi kabul eder, özgür yaşamaları için onlara istedikleri alanı tanır. Köpek tercihinde bulunan kişilerin ise daha çok sorumluluk sahibi, disiplinli yaşamayı tercih eden kişiler tarafından tercih edildiği görülmekte. Eğer hamster, papağan, su kaplumbağası gibi ilginç canlıları seçerse bu kişinin insanları farklılıkları ile seven, toleranslı bir kişi olduğuna dair bilgiler verir.

Yarın Piyango Çıksa İlk Olarak Ne Yaparsın

Piyangodan servet sahibi olmak elbette birçok kişinin hayalinde yer alıyor. Birçok kişi ilk olarak paranın bir kısmı ile bağışlar yapacağını dile getirir. Burada asıl olan kişinin kendisine ayırdığı tutar ile neler yapacağıdır. Emlak, taksi gibi iş hacmi yüksek alanlara gireceğini belirtiyorsa karşınızdaki kişinin tam bir finansman olduğunu söyleyebiliriz. Tekne almak, dünyayı gezmek ya da farklı yanıtlar alıyorsanız maceracı ve hayalperest bir kişilik ile buluştuğunu söyleyebiliriz. Aslında bu soruyu ilk olarak kendinize sormanız gerekiyor. Siz neler yaparsınız? eğer yanıtlarınız ortak ise gerçekten iyi anlaşacağınızı düşünebilirsiniz.

Aynı Mevsimde Yaşamak Zorunda Olsaydın Hangisini Tercih Ederdin?

Bazı insanlar kış ayından aşırı keyif alırken bazı insanlar yaz ayının gelmesi için beklemektedir. Şort ile gezme, püfür üfür esen rüzgara karşı elbiselerini dans ettirmenin keyfinin farklı olduğunu düşünebilirler. Aslında alacağınız bu yanıt partneriniz ile yapacağınız etkinlikleri belirleme konusunda sizlere ipuçları verecektir. Kışı seven kişiler ile güzel bir kayak tatili planlayabilir, karlar altındaki Kapadokya’da muhteşem bir hafta yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında ise festivaller, açık hava gösterimlerine katılabilir, farklı eğlence kültürlerinin lezzetine bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların İlişkide Yaptığı Hatalar başlıklı makalemizde İlişki sırasında yapılan hatalar ve Kadınların ilişkide yaptığı hatalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap