İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Kadınlara Özgü Cinsellik Ritüelleri
Trendlerdeki Yazı

Kadınlara Özgü Cinsellik Ritüelleri

Kadınlara Özgü Cinsellik Ritüelleri

Cinsel hayatı renklendirmek, sağlıklı ilişki sürdürmek ve fizyolojik fonksiyonların en ideal biçimde çalışması için, nitelikli cinsellik gereklidir. Salgılanan hormonlardan mental rahatlığa, kilo kontrolünden pozitif bir yaşama dek pek çok faktörü etkileyen cinsellik, daha formda bir beden için de nitelik gerektirir.

Cinsel Hayatı Canlandırmak İçin İpuçları

Beslenmenize özen gösterin cümlesinde, diyetler ya da özel gıdalar gibi hiçbir ifade bulunmamaktadır. Tamamen afrodizyak etkili besinler, yumurtalıklara iyi gelen gıdalar ve hormon sistemini düzenleyen beslenme alışkanlıkları ifade edilmektedir.

Örneği tarçın, en sevilen baharat olarak sofraların muazzam aromalı ve en hoş kokulu afrodizyağı olarak bilinir. Her gün tatlı veya meyvelerinizin üzerine biraz serpiştirerek, vücut sisteminizin, hormonların, cinsel isteğin ve işlevlerin daha ideal çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kuru soğan, kadın ve erkek üreme organlarını arındırmak, temizlemek ve ideal çalışmalarını sağlamak için en doğru besinlerdendir. Zeytin, ceviz, nane, pul biber, çilek üreme sistemlerine iyi gelen ve doğurganlığı artıran temel ürünler arasındadır. Cinsel hayatınızı daha arzulu ve daha hissedilir yaşamak için besinler hakkında detaylı bilgi edinerek tüketebilirsiniz.

Önce Kendinizi Sevin

Bedeninizin her noktasıyla barışık mısınız?

Her uzvunuzu seviyor, her bakışınızı ve gülüşünüzü sevilmeye değer buluyor musunuz? Cinsel hayatında mutsuz olan bireylerin pek çoğunda, partnerleri ile değil kendileri ile alakalı düşünceler yer alır. Bedeninin herhangi bir kısmını beğenmeyen, cinselliğinden memnun olmayan kişiler, genellikle cinsellikte mutsuzdur.

Kendinizi ne kadar beğeniyor, seviyor ve cinselliğinizle memnunsanız, partneriniz de aynı duyguları hisseder. Teninize özel bakımlar yapın, şık iç çamaşırları giyin, muhteşem kokular sürün ve bedeninizi tamamıyla sevin. Kilo oranlarının, boy ölçülerinin, selülitlerin, fazla yağların ya da dolgun olmayan hatların, cinsel istekle hiçbir alakası yoktur.

Nasıl göründüğünüzden ziyade nasıl hissettiğiniz önemlidir. Cinsel hayatınıza renk katmak ve arzularınız doğrultusunda özgür olmak, kişisel yaşamınızda da pek çok faktörün yolunda gitmesini, daha pozitif olmasını sağlar.

Saçlarınızı özenle sevin, şekillendirin. Feromon salgısının en yüksek tonları, saç telleriyle iletilir. Dudaklarınızı tatlandırın, renklendirin ve kendinizi nasıl daha iyi hissediyorsanız, cinselliğinizi karakteristik özelliklerinizle bütünleştirin.

Yorum Yap

Yorum Yap