İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Güzellik
 3. Zayıf Gösteren Masum Ama İşe Yarayan Hileler
Trendlerdeki Yazı

Zayıf Gösteren Masum Ama İşe Yarayan Hileler

Zayıf Gösteren Masum Ama İşe Yarayan Hileler

Zayıf olmak daha çekici ve güzel görünmek için her kadının istediği bir şeydir. Ancak herkesin bünyesi
aynı olmadığı için zayıflamak kolay olmuyor. Kendinizi yenilemeye çalıştınız ve zayıflamayı başaramadıysanız eğer dolabınızı yenilemeniz gerekmektedir. Sizlere yazımızda zayıf gösteren hileleri söyleyerek daha çekici ve güzel görünmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 • Eğer elbise giymek istiyorsanız kesinlikle dik çizgili kıyafetler giymelisiniz. Bu tarz kıyafetler sizi hem daha zayıf hem de daha uzun boylu göstereceğinden dolayı daha kusursuz bir vücut şekline sahip olabilirsiniz.
 • Farklı desenler alt ve üst kıyafetlerle yapacağınız bir kombin sayesinde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Alta desenli bir pantolon veya etek giyerek üste de yine aynı şekilde renk ve desen kombinini sağlayarak giyeceğiniz bir bluz veye gömlek ile farklı bir illüzyon yapabilirsiniz.
 • Belinizi daha ince gösterecek bir diğer kıyafette midi eteklerdir. Bu tarz elbiseler sayesinde muhteşem bir fiziğe sahip olabilirsiniz.
 • Göz alıcı renk ve desenler de sizleri daha zayıf ve daha çekici gösterecektir. Bu tarz kıyafetleri giymekten her ne kadar bayanlar kaçınsa da bu tarz kombinler sayesinde daha zayıf görünmeniz mümkün.
 • Üst kısmınıza uzun ve geniş bir bluz veya gömlek ve alt tarafınıza da kısa ve dar bir kıyafet giyerek kombin yaptığınız da daha uzun ve daha zayıf görünmeniz mümkün. Ancak bu tarz bir kombini bacakları fazla kalın olan birinin giymesi istenilen etkiyi yapmayacaktır.
 • Kalça kısmı geniş olan hanımların giyeceği kıyafetlerden biri volanlı uzun etekler olmalıdır. Volanlı uzun etekler sayesinde daha küçük bir kalça yapısına sahip olmanızı sağlayacaktır.
 • Bel kısmınız da ve kollarınızda fazlalıklar varsa eğer bu durumu gizlemek için omuzlarınıza uzun ve şık bir ceket alarak şık bir kombin yapabilirsiniz.
 • Bol pantolon ve etekler sayesinde hem zayıf hem de uzun görünmeniz mümkün olacaktır. Fazlalıklarınızı gizleyebilmek için bu tarz kombinler tercihleriniz arasında ilk sırada yer almalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kusursuz Göz Makyajı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde En iyi göz makyajı, Göz makyajı ve Göz makyajı yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap